TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een unieke tweede aflevering van het nieuwe seizoen Postcode Loterij Miljoenenjacht. Gayle uit Uithoorn gaat er namelijk vandoor met een dubbele prijs!
Gayle drukte te laat op de knop in de halve finale maar won het uitstapbedrag van € 38.000,- alsnog via de trekking. Daar kwam nog maar liefst € 116.000,- bij nadat ze in de finale belandde doordat zij de rekensom goed had. Dit maakte het een unieke aflevering, omdat het niet vaak voorkomt dat een deelnemer het uitstapbedrag in de halve finale wint en de finale zelf haalt. Het geld komt overigens goed terecht, want Gayle gaat binnenkort trouwen.
Ergens is het ook wel raar dat je als kandidaat ook nog kans maakt op die 38.000 #miljoenenjacht — Mari van Aggelen (@swinxnl) September 12, 2021
Wat een mazzelaar, Gayle, 38.000 heeft zij al en dan ook nog in de finale 🍀😂 #miljoenenjacht — Hoekie (@dirk_hoekstra) September 12, 2021
Hopelijk heeft Gayle haar haar goed gedaan, want ik verwacht Gerston straks bij haar voor de deur met de thuiswinnaarsprijs #miljoenenjacht — Sjoerd Manders (@WhatAllThink) September 12, 2021
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten