TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Nederland houdt van moeilijke brieven schrijven”, zegt Elayna. Volgens haar moet dat eenvoudiger kunnen. Ze is laaggeletterd en zit op taalles.
Het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam heeft haar en Adrie geselecteerd om te ontdekken welke moeilijkheden laaggeletterden ondervinden bij een bezoek aan het ziekenhuis. Loes Luca loopt met hen mee door de lange gangen, langs aanmeldzuilen en wegwijzers. De weg vinden blijkt een ingewikkelde opgave.
In deze Duidelijke Taal stuit Luca op nog meer problemen in de zorg waar laaggeletterden tegen aanlopen. Zo ontmoet ze Koos, die voor zijn behandeling tegen longkanker veel medicijnen kreeg voorgeschreven. Het lukte hem niet de bijsluiters te ontcijferen, maar dat durfde hij niet tegen zijn arts te zeggen.
Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau
06:47Vanavond op TV: Bridge to liberation, Got talent, Men in Black
21:47Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak