TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Nederland houdt van moeilijke brieven schrijven”, zegt Elayna. Volgens haar moet dat eenvoudiger kunnen. Ze is laaggeletterd en zit op taalles.
Het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam heeft haar en Adrie geselecteerd om te ontdekken welke moeilijkheden laaggeletterden ondervinden bij een bezoek aan het ziekenhuis. Loes Luca loopt met hen mee door de lange gangen, langs aanmeldzuilen en wegwijzers. De weg vinden blijkt een ingewikkelde opgave.
In deze Duidelijke Taal stuit Luca op nog meer problemen in de zorg waar laaggeletterden tegen aanlopen. Zo ontmoet ze Koos, die voor zijn behandeling tegen longkanker veel medicijnen kreeg voorgeschreven. Het lukte hem niet de bijsluiters te ontcijferen, maar dat durfde hij niet tegen zijn arts te zeggen.
Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee
16:46Zien: Dit zijn de eerste beelden van Football Island
14:55Wanneer is We Zijn er Bijna! in 2026 op televisie te zien?
14:03Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'
14:02Is dit de verteller van The Passion 2026?