TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Nederland houdt van moeilijke brieven schrijven”, zegt Elayna. Volgens haar moet dat eenvoudiger kunnen. Ze is laaggeletterd en zit op taalles.
Het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam heeft haar en Adrie geselecteerd om te ontdekken welke moeilijkheden laaggeletterden ondervinden bij een bezoek aan het ziekenhuis. Loes Luca loopt met hen mee door de lange gangen, langs aanmeldzuilen en wegwijzers. De weg vinden blijkt een ingewikkelde opgave.
In deze Duidelijke Taal stuit Luca op nog meer problemen in de zorg waar laaggeletterden tegen aanlopen. Zo ontmoet ze Koos, die voor zijn behandeling tegen longkanker veel medicijnen kreeg voorgeschreven. Het lukte hem niet de bijsluiters te ontcijferen, maar dat durfde hij niet tegen zijn arts te zeggen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw