TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De wandeltocht die Arnout Hauben maakt in Dwars door de Lage Landen vordert gestaag. In deze een-na-laatste aflevering verruilt hij zijn wandelschoenen kortstondig voor een racefiets. Samen met cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens doet hij namelijk Geraardsbergen aan. Wielerfans kennen het plaatsje ongetwijfeld uit de Ronde van Vlaanderen. De beslissing in deze wielerklassieker viel geregeld op de Muur van Geraardsbergen, een pittige klim van ruim een kilometer lang.
Hauben en zijn wandelmaten willen de Muur ook weleens beklimmen. Als ze hun wandelschoenen weer hebben aangetrokken lopen ze verder naar Amougies. Dit kleine dorpje staat bekend als het Woodstock van de Lage Landen, sinds het in 1969 werd overspoeld door duizenden hippies.
Dwars door de Lage Landen is op zondag 2 juni om 20:16 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'