TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wilde leeuwen zijn er niet in Nederland. Arnout Hauben is dan ook hoogst verbaasd als hij de koning van de jungle tijdens zijn wandeltocht van Lauwersoog naar De Panne hoort brullen in het Drentse bos. Samen met zijn wandelmaten, cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens van Oostende, gaat hij op onderzoek uit.
Het drietal komt terecht in een asiel waarin getraumatiseerde dieren van over de hele wereld een nieuw thuis vinden. En dat is niet het enige opvanghuis dat ze aandoen in deze tweede aflevering van Dwars door de Lage Landen. In Wilhelminaoord werden in de vorige eeuw weliswaar geen dieren, maar arme families en zwervers opgevangen in de Kolonie van Weldadigheid. Arnout gaat in gesprek met de allerlaatste zwerver van Wilhelminaoord.
Dwars Door de Lage Landen is elke zondagavond om 20:17 uur op NPO2.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie