TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweede aflevering van de natuurdocumentaireserie Dynasties levert niet alleen spectaculaire, maar ook zeldzame beelden op. Poemamoeder Rupestere vecht met een ander vrouwtje en volgens de makers strijden vrouwelijke poema's normaal gesproken niet om hun territorium. Sterker: ze zijn de eersten die zulke beelden geschoten hebben.
Rupestere is moeder van vier in Patagonië, haar grootste nest tot nu toe en dat wil ze graag zo houden. Maar daar hebben haar rivalen geen boodschap aan. Zo moet ze haar jongen beschermen tegen een agressief mannetje. Hij wil met haar paren en daar kan hij haar welpen niet bij hebben. Het gevecht was doodeng, vertelt de crew in de Britse media. "Van veraf leek hij wel een kop groter dan Rupestere. We maakten ons echt zorgen."
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers