TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweede aflevering van de natuurdocumentaireserie Dynasties levert niet alleen spectaculaire, maar ook zeldzame beelden op. Poemamoeder Rupestere vecht met een ander vrouwtje en volgens de makers strijden vrouwelijke poema's normaal gesproken niet om hun territorium. Sterker: ze zijn de eersten die zulke beelden geschoten hebben.
Rupestere is moeder van vier in Patagonië, haar grootste nest tot nu toe en dat wil ze graag zo houden. Maar daar hebben haar rivalen geen boodschap aan. Zo moet ze haar jongen beschermen tegen een agressief mannetje. Hij wil met haar paren en daar kan hij haar welpen niet bij hebben. Het gevecht was doodeng, vertelt de crew in de Britse media. "Van veraf leek hij wel een kop groter dan Rupestere. We maakten ons echt zorgen."
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken