TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweede aflevering van de natuurdocumentaireserie Dynasties levert niet alleen spectaculaire, maar ook zeldzame beelden op. Poemamoeder Rupestere vecht met een ander vrouwtje en volgens de makers strijden vrouwelijke poema's normaal gesproken niet om hun territorium. Sterker: ze zijn de eersten die zulke beelden geschoten hebben.
Rupestere is moeder van vier in Patagonië, haar grootste nest tot nu toe en dat wil ze graag zo houden. Maar daar hebben haar rivalen geen boodschap aan. Zo moet ze haar jongen beschermen tegen een agressief mannetje. Hij wil met haar paren en daar kan hij haar welpen niet bij hebben. Het gevecht was doodeng, vertelt de crew in de Britse media. "Van veraf leek hij wel een kop groter dan Rupestere. We maakten ons echt zorgen."
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'