TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het succes van The Floor zet RTL Edson da Graça in voor een nieuwe spelshow. In Upside Down gaan twee teams de strijd met elkaar aan in een studio die letterlijk op z'n kop staat.
Anders dan in The Floor, waarin onbekende kandidaten het tegen elkaar opnemen, worden er voor Upside Down BN'ers en hun families gestrikt.
Het AD weet te melden dat de makers van EndemolShine Nederland het ondersteboven-concept niet alleen doorvoeren in het decor, maar ook in de vragen. Naast het uitvoeren van opdrachten zoals op z'n kop een kop koffie inschenken, moeten de families ook quizvragen beantwoorden. Kunnen de deelnemers bijvoorbeeld zien of een foto op z'n kop staat of niet?
Edson zit er qua tv-klussen warmpjes bij. Zo heeft RTL een tweede seizoen van The Floor besteld en is de presentator ook als jurylid te zien in Holland's Got Talent. Of Upside Down net zo'n succes wordt als The Floor, moet in 2024 gaan blijken. Een exacte startdatum van de spelshow is nog niet bekend. Dat de eerste opnames er al op zitten, is wel duidelijk: afgelopen zomer werd er publiek gezocht voor 'de nieuwe feelgood gameshow van RTL 4'.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar