TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jelies-telg Aida liet haar vriendje Sven achter in Nederland. Inmiddels is het jonge stel al drie maanden van elkaar gescheiden. Nu Aida’s zestiende verjaardag nadert, plannen Johan en Janneke een verrassing. Dat doen ze samen met de ouders van Sven, met wie ze bevriend zijn. Zonder het Aida te laten weten, komen zij naar Spanje.
Op sociale media vertelden de Jelies al dat het een hele toer was om hun dochter onwetend te houden, omdat de vlucht uit Nederland vertraging had. “Dus dat was even de hele dag incasseren om Aida om de tuin te leiden.” Hoe zij reageert op de komst van Sven, is te zien in deze laatste Een Huis Vol Emigreert.
Een Huis Vol Emigreert is iedere vrijdag vanaf 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Op 5 april zie je de slotaflevering.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd