TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jelies-telg Aida liet haar vriendje Sven achter in Nederland. Inmiddels is het jonge stel al drie maanden van elkaar gescheiden. Nu Aida’s zestiende verjaardag nadert, plannen Johan en Janneke een verrassing. Dat doen ze samen met de ouders van Sven, met wie ze bevriend zijn. Zonder het Aida te laten weten, komen zij naar Spanje.
Op sociale media vertelden de Jelies al dat het een hele toer was om hun dochter onwetend te houden, omdat de vlucht uit Nederland vertraging had. “Dus dat was even de hele dag incasseren om Aida om de tuin te leiden.” Hoe zij reageert op de komst van Sven, is te zien in deze laatste Een Huis Vol Emigreert.
Een Huis Vol Emigreert is iedere vrijdag vanaf 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Op 5 april zie je de slotaflevering.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'