TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt ook dit keer een reeks vol ups en downs.
In Verslaafd roepen families en geliefden de hulp in van Ewout Genemans en interventionist Maarten Dammers. Ze hopen op deze manier de verslaafden, die hun levens al jaren in hun greep houdt, een kans te bieden om af te kicken in een kliniek. Staan ze hier niet voor open, dan verbreken degenen die om hen geven direct het contact.
Ervaringsdeskundige Maarten Dammers, die al enige jaren betrokken is bij het programma, vindt het belangrijk dat zowel de verhalen van de verslaafden als die van de familie eromheen worden verteld. "Ik voel me altijd gezegend om met de familie te werken - zij verdienen dit podium - ook hun lijden is groot", zo schreef hij kort na het vorige seizoen op zijn eigen Instagram.
Het nieuwe seizoen Verslaafd is vanaf woensdag 6 april wekelijks te zien op RTL4 (en dus niet op RTL5).
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen