TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt ook dit keer een reeks vol ups en downs.
In Verslaafd roepen families en geliefden de hulp in van Ewout Genemans en interventionist Maarten Dammers. Ze hopen op deze manier de verslaafden, die hun levens al jaren in hun greep houdt, een kans te bieden om af te kicken in een kliniek. Staan ze hier niet voor open, dan verbreken degenen die om hen geven direct het contact.
Ervaringsdeskundige Maarten Dammers, die al enige jaren betrokken is bij het programma, vindt het belangrijk dat zowel de verhalen van de verslaafden als die van de familie eromheen worden verteld. "Ik voel me altijd gezegend om met de familie te werken - zij verdienen dit podium - ook hun lijden is groot", zo schreef hij kort na het vorige seizoen op zijn eigen Instagram.
Het nieuwe seizoen Verslaafd is vanaf woensdag 6 april wekelijks te zien op RTL4 (en dus niet op RTL5).
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken