TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De naam zal je vast niet snel vergeten: het nieuwe programma gaat Blablabla Met Schaap heten.
In deze nieuwe RTL4-show krijgt Elise Schaap het dus nog knap lastig. Ze moet in korte tijd meerdere accenten eigen maken. Denk aan Tineke Schouten als het om het Utrechts gaat, Leonie ter Braak die van origine Twents spreekt en uiteraard kan het op televisie bekende Volendams niet ontbreken. Aan Simon Keizer de taak om haar de kneepjes van de taal te leren.
Nu is het leuk om alleen te leren, maar Elise Schaap zal het ook echt in de praktijk brengen. Ze gaat in dit programma in de leer met als eindopdracht een spannende undercoveractie waarbij ze getransformeerd wordt tot een echte Limburger, Volendammer, Haagse, Tukker, Utrechtse of zelfs Vlaamse. Geloven de lokale inwoners haar of valt ze keihard door de mand? Dat is de grote vraag die elke aflevering weer centraal zal staan.
Blablabla Met Schaap telt zes afleveringen en is vanaf 27 juli iedere donderdag en vrijdag rond 21:45 uur te zien bij RTL4.
Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit
07:47KRO-NCRV-programma De Reünie keert voorlopig niet terug op televisie
07:44De TV van gisteren: Aflevering Het Verhaal van Nederland maakt diepe indruk op kijkers