TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De naam zal je vast niet snel vergeten: het nieuwe programma gaat Blablabla Met Schaap heten.
In deze nieuwe RTL4-show krijgt Elise Schaap het dus nog knap lastig. Ze moet in korte tijd meerdere accenten eigen maken. Denk aan Tineke Schouten als het om het Utrechts gaat, Leonie ter Braak die van origine Twents spreekt en uiteraard kan het op televisie bekende Volendams niet ontbreken. Aan Simon Keizer de taak om haar de kneepjes van de taal te leren.
Nu is het leuk om alleen te leren, maar Elise Schaap zal het ook echt in de praktijk brengen. Ze gaat in dit programma in de leer met als eindopdracht een spannende undercoveractie waarbij ze getransformeerd wordt tot een echte Limburger, Volendammer, Haagse, Tukker, Utrechtse of zelfs Vlaamse. Geloven de lokale inwoners haar of valt ze keihard door de mand? Dat is de grote vraag die elke aflevering weer centraal zal staan.
Blablabla Met Schaap telt zes afleveringen en is vanaf 27 juli iedere donderdag en vrijdag rond 21:45 uur te zien bij RTL4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk