TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De naam zal je vast niet snel vergeten: het nieuwe programma gaat Blablabla Met Schaap heten.
In deze nieuwe RTL4-show krijgt Elise Schaap het dus nog knap lastig. Ze moet in korte tijd meerdere accenten eigen maken. Denk aan Tineke Schouten als het om het Utrechts gaat, Leonie ter Braak die van origine Twents spreekt en uiteraard kan het op televisie bekende Volendams niet ontbreken. Aan Simon Keizer de taak om haar de kneepjes van de taal te leren.
Nu is het leuk om alleen te leren, maar Elise Schaap zal het ook echt in de praktijk brengen. Ze gaat in dit programma in de leer met als eindopdracht een spannende undercoveractie waarbij ze getransformeerd wordt tot een echte Limburger, Volendammer, Haagse, Tukker, Utrechtse of zelfs Vlaamse. Geloven de lokale inwoners haar of valt ze keihard door de mand? Dat is de grote vraag die elke aflevering weer centraal zal staan.
Blablabla Met Schaap telt zes afleveringen en is vanaf 27 juli iedere donderdag en vrijdag rond 21:45 uur te zien bij RTL4.
De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee
16:46Zien: Dit zijn de eerste beelden van Football Island
14:55Wanneer is We Zijn er Bijna! in 2026 op televisie te zien?