TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Erica Terpstra dompelt zich in Erica op Reis onder in de Indonesische cultuur. Het eiland Flores, op zo’n twee uur vliegen van Jakarta, is nog niet ontdekt door het massatoerisme en nog behoorlijk authentiek.
Ze laat daarom in deze herhaling zien dat Flores een veelzijdig eiland is, met paradijselijke stranden, hoge vulkanen en groene rijstvelden. Ze gaat onder meer langs bij de Ngada, een volk dat in houten huisjes woont en leeft volgens eeuwenoude tradities. Ook bezoekt ze verschillende markten en laat ze zich lokale producten goed smaken.
Het is niet de eerste keer dat Terpstra voor haar programma naar Indonesië reist. In eerdere afleveringen bezocht ze al het populaire vakantie-eiland Bali en ging ze op Java terug naar de stad Soekaboemi, waar ze als kind twee jaar woonde. (HH)
Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight
08:13De TV van gisteren: The Masked Singer blijft scoren, kijkcijferdrama voor serie BuZa