TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Erica Terpstra dompelt zich in Erica op Reis onder in de Indonesische cultuur. Het eiland Flores, op zo’n twee uur vliegen van Jakarta, is nog niet ontdekt door het massatoerisme en nog behoorlijk authentiek.
Ze laat daarom in deze herhaling zien dat Flores een veelzijdig eiland is, met paradijselijke stranden, hoge vulkanen en groene rijstvelden. Ze gaat onder meer langs bij de Ngada, een volk dat in houten huisjes woont en leeft volgens eeuwenoude tradities. Ook bezoekt ze verschillende markten en laat ze zich lokale producten goed smaken.
Het is niet de eerste keer dat Terpstra voor haar programma naar Indonesië reist. In eerdere afleveringen bezocht ze al het populaire vakantie-eiland Bali en ging ze op Java terug naar de stad Soekaboemi, waar ze als kind twee jaar woonde. (HH)
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'