TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Een boek is voor mij zoiets persoonlijks, zoiets belangrijks, dat ik mezelf moet beschermen tegen recensies”, zei Griet Op de Beeck in 2021 tegen de Volkskrant. Beoordelingen van haar werk leest de bestsellerauteur dus nooit, maar in Eus’ Boekenclub ontkomt ze er niet aan.
In haar bijzijn bespreken presentator Özcan Akyol, Dieuwertje Blok en zanger Kenny B Jij mag alles zijn, Op de Beecks eerste kinderboek over een negenjarig meisje met een depressieve moeder en een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
De poëzie komt dit keer van Marieke Lucas Rijneveld, en Fred Bijsmans toont zijn collectie vooroorlogse boeken en brochures over taboes uit die tijd, zoals prostitutie en anticonceptie. Lastige onderwerpen, de samenleving was destijds bijzonder preuts.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan