TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Een boek is voor mij zoiets persoonlijks, zoiets belangrijks, dat ik mezelf moet beschermen tegen recensies”, zei Griet Op de Beeck in 2021 tegen de Volkskrant. Beoordelingen van haar werk leest de bestsellerauteur dus nooit, maar in Eus’ Boekenclub ontkomt ze er niet aan.
In haar bijzijn bespreken presentator Özcan Akyol, Dieuwertje Blok en zanger Kenny B Jij mag alles zijn, Op de Beecks eerste kinderboek over een negenjarig meisje met een depressieve moeder en een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
De poëzie komt dit keer van Marieke Lucas Rijneveld, en Fred Bijsmans toont zijn collectie vooroorlogse boeken en brochures over taboes uit die tijd, zoals prostitutie en anticonceptie. Lastige onderwerpen, de samenleving was destijds bijzonder preuts.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij