TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“Een boek is voor mij zoiets persoonlijks, zoiets belangrijks, dat ik mezelf moet beschermen tegen recensies”, zei Griet Op de Beeck in 2021 tegen de Volkskrant. Beoordelingen van haar werk leest de bestsellerauteur dus nooit, maar in Eus’ Boekenclub ontkomt ze er niet aan.
In haar bijzijn bespreken presentator Özcan Akyol, Dieuwertje Blok en zanger Kenny B Jij mag alles zijn, Op de Beecks eerste kinderboek over een negenjarig meisje met een depressieve moeder en een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
De poëzie komt dit keer van Marieke Lucas Rijneveld, en Fred Bijsmans toont zijn collectie vooroorlogse boeken en brochures over taboes uit die tijd, zoals prostitutie en anticonceptie. Lastige onderwerpen, de samenleving was destijds bijzonder preuts.
Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?