TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijver en presentator Özcan Akyol viert de Boekenweek met zijn programma Eus' Boekenclub. Elke dag ontvangt hij schrijvers, een dichter en twee bekende Nederlanders die een boek recenseren.
Libris Literatuurprijswinnaar Abdelkader Benali vertelt over zijn nieuwe roman De Opdracht van de Moor die in januari van dit jaar verscheen. Het boek volgt een schrijver die in opdracht van een Nederlands architectenbureau de Italiaanse stad Venetië in kaart brengt via de verhalen van toeristen.
Verder vertelt Erik de Jong, alias zanger Spinvis, in de rubriek ‘Taalapotheker’ welke woorden voor hem als medicijn werken. Ook is dichter Siel Verhanneman te gast en bespreken cabaretier Peter Heerschop en klimaatactivist Hannah Prins het boek van Abdelkader Benali.
Deze aflevering van Eus' Boekenclub is op maandag 17 maart 2025 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Tijd voor MAX verdwijnt de komende weken van NPO 1: dit is waarom
09:15Zijn dit de eerste deelnemers van De Verraders 2026?
08:50De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-fans steken Thérèse hart onder de riem
08:48Deze oud-voetballers nemen het tegen elkaar op in Football Island
06:47Vanavond op TV: Fase 8: Femicide, De Bogaartjes, Cliffhanger