TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Schrijver en presentator Özcan Akyol viert de Boekenweek met zijn programma Eus' Boekenclub. Elke dag ontvangt hij schrijvers, een dichter en twee bekende Nederlanders die een boek recenseren.
Libris Literatuurprijswinnaar Abdelkader Benali vertelt over zijn nieuwe roman De Opdracht van de Moor die in januari van dit jaar verscheen. Het boek volgt een schrijver die in opdracht van een Nederlands architectenbureau de Italiaanse stad Venetië in kaart brengt via de verhalen van toeristen.
Verder vertelt Erik de Jong, alias zanger Spinvis, in de rubriek ‘Taalapotheker’ welke woorden voor hem als medicijn werken. Ook is dichter Siel Verhanneman te gast en bespreken cabaretier Peter Heerschop en klimaatactivist Hannah Prins het boek van Abdelkader Benali.
Deze aflevering van Eus' Boekenclub is op maandag 17 maart 2025 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
                        Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer
07:49Dit is de cast van Scrooge Live 2025
07:48De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025