TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Schrijver en presentator Özcan Akyol viert de Boekenweek met zijn programma Eus' Boekenclub. Elke dag ontvangt hij schrijvers, een dichter en twee bekende Nederlanders die een boek recenseren.
Libris Literatuurprijswinnaar Abdelkader Benali vertelt over zijn nieuwe roman De Opdracht van de Moor die in januari van dit jaar verscheen. Het boek volgt een schrijver die in opdracht van een Nederlands architectenbureau de Italiaanse stad Venetië in kaart brengt via de verhalen van toeristen.
Verder vertelt Erik de Jong, alias zanger Spinvis, in de rubriek ‘Taalapotheker’ welke woorden voor hem als medicijn werken. Ook is dichter Siel Verhanneman te gast en bespreken cabaretier Peter Heerschop en klimaatactivist Hannah Prins het boek van Abdelkader Benali.
Deze aflevering van Eus' Boekenclub is op maandag 17 maart 2025 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Thomas van Groningen wint de Televizier-Ring Talent 2025
21:35Eva en Emma Heesters winnen de Televizier-Ring Impact 2025
21:23De serie Summer Break wint de Televizier-Ring Jeugd 2025
20:46Martijn Krabbé met familie over de blauwe loper bij Gouden Televizier-Ring Gala
19:55Martijn Krabbé kon Wendy van Dijk niet meer vertrouwen na tv-streek