TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tommy Wieringa is een bekende van Eus’ Boekenclub. Bij de start van dit nieuwe seizoen is de schrijver er dan ook weer bij, evenals dichter Yentl van Stokkum en de Zwolse burgemeester Peter Snijders.
In deze reeks draait het opnieuw om de liefde voor lezen. Nieuw zijn de leesambassadeurs, die hun passie voor boeken willen overbrengen. In deze eerste aflevering is dat Tim Klunder, die (boeken)conciërge is op een basisschool. Ook is er weer een leesclub, dit keer met presentatrice Janny van der Heijden en rapper Yousef Gnaoui.
Van de hand van presentator Özcan Akyol verscheen twee weken geleden de roman Afslag 23. Op zijn website schreef Akyol dat iedereen zijn boek nu kan lezen: “Dat is ergens eng en tegelijkertijd geeft het ontzettend veel energie”.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk