TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Divendal spaart boekenleggers. Inmiddels heeft hij er zo'n 175.000. In Eus' Boekenclub laat hij Özcan Akyol een deel van zijn collectie zien. Die begon met een verzameling boeken, maar boekenleggers vond hij al snel interessanter. Het aantal houdt Divendal trouw bij in een notitieboekje.
De leesclub bestaat dit keer uit actrice Melissa Drost en oud-profvoetballer Glenn Helder. Zij recenseren De Terugkeer van Esther Gerritsen uit 2020, een verhaal over een vrouw die twijfelt of haar vader zelfmoord heeft gepleegd. Ze gaat op zoek naar het ware verhaal.
Gerritsen is trots op haar achtste roman, vertelt ze in de Volkskrant. “Ik was de laatste proef aan het lezen en vergat dat ik foutjes aan het zoeken was. Ik dacht alleen maar: wat spannend dit.”
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel