TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Özcan Akyol sluit de Boekenweek af. In Eus’ Boekenclub is er ruimte voor poëzie, voordrachten van een (nog) onbekende schrijver, iemand die trots zijn boekencollectie laat zien en muziek van ‘huiszangeres’ Lakshmi. Samen met zijn leesclub bespreekt Akyol weer een boek van een Nederlandse schrijver. En er is een burgemeester te gast die een inspirerende tekst heeft meegenomen.
De afgelopen week stond journalist en mede-leesfanaat Kitty Herweijer de presentator bij. Zij maakte zich vorig jaar in haar Telegraaf-column ‘De Nederlandse leeshaat kent geen grenzen’ druk over het leesniveau in het Nederlandse onderwijs. Na afloop van de Boekenweek gaat Akyol verder met zijn programma: vanaf 9 april is Eus’ Boekenclub iedere zondagavond te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)