TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeroen Woe en Niels van der Laan zijn terug met een nieuw seizoen van Even tot Hier. De laatste keer dat dit duo de actualiteit op de hak nam, was Ronald Plasterk nog in beeld als premier. Inmiddels zit kabinet-Schoof alweer enkele maanden in het zadel en staat deze week in het teken van de Amerikaanse verkiezingen.
Aan inspiratie zal het de heren dus niet ontbreken. Hoewel het duo graag anderen de maat neemt, is hun eigen incasseringsvermogen beperkt. “Als op Twitter tien mensen iets liefs zeggen en eentje iets vervelends, heeft toch die ene de meeste impact”, bekent Woe.
Ook Van der Laan geeft toe niet over een olifantshuid te beschikken. “Het zou stoerder zijn om te zeggen dat commentaar me niet boeit. Maar we zijn gewoon hartstikke gevoelig.”
Even tot Hier is vanaf 9 november 2024 iedere zaterdag om 21:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen