TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voorjaarsnota, Pasen en Pieter Omtzigt: ook dit seizoen ontsnapt geen actueel onderwerp aan de satirische blik van Jeroen Woe en Niels van der Laan. Tot waardering van de kijkers, die Even tot Hier weer massaal weten te vinden.
Ook de deze reeks geïntroduceerde rubriek ‘The musked singer’ wordt op sociale media gewaardeerd. In deze parodie op The Masked Singer verschijnen af en toe subtiele hints over de bekende gast die aan het eind van de uitzending het podium zal betreden. Pianist Miguel Wiels weet steeds alle puzzelstukjes bij elkaar te leggen en de naam van 'The musked singer' te onthullen.
Voor Wiels is het format trouwens bekend terrein: hij deed mee aan de Vlaamse variant van The Masked Singer. Als de springende champignon bereikte hij zelfs de finale. En zo klonk dat:
Deze aflevering van Even tot Hier is op zaterdag 10 mei 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026