TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De handen van Niels van der Laan en Jeroen Woe jeuken, zo veel dankbare onderwerpen zijn er voor het elfde seizoen van Even tot Hier. “In onze schrijversappgroep gaat het de laatste tijd al behoorlijk los, vooral over de kabinetsformatie”, vertelt Van der Laan. Al leent de internationale politiek zich net zo goed voor scherpe grappen, zoals de strijd om het Amerikaanse presidentschap tussen Donald Trump en Joe Biden.
Maar de mannen kennende grijpen ze ook luchtigere onderwerpen met beide handen aan. Zo kunnen ze niet om het Songfestival heen, gezien hun succesvolle parodie ‘Vals’ op de Nederlandse inzending van vorig jaar. Dit seizoen maken ze op de finaledag (zaterdag 11 mei) opnieuw plaats voor het evenement en zijn ze die week eenmalig op zondag te zien.
Even tot Hier is vanaf 6 april weer iedere zaterdag rond 21:21 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid