TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen week ging er - onder het toeziend oog van ruim 1,78 miljoen mensen - weer een gloednieuwe seizoen van start van Even tot Hier.
De mannen staan erom bekend dat ze altijd de actualiteit bespreken en dat namen ze afgelopen week wel heel letterlijk. Nog geen 48 uur nadat het De Volkskrant het artikel over hun BNNVARA-collega Matthijs van Nieuwkerk online had gezet, hadden zij er - op de tonen van Matthijs' favoriete nummer La Bohème - alweer een liedje over geschreven. Met succes. De kijkers smulden ervan!
Wat ze deze week weer voor de kijkers in petto hebben, blijft altijd een verrassing. Mogelijk hebben ze het wel over het WK in Qatar, dat afgelopen zondag officieel van start is gegaan,
Even tot Hier is deze week om 22:42 uur te zien op NPO1.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij