TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen week ging er - onder het toeziend oog van ruim 1,78 miljoen mensen - weer een gloednieuwe seizoen van start van Even tot Hier.
De mannen staan erom bekend dat ze altijd de actualiteit bespreken en dat namen ze afgelopen week wel heel letterlijk. Nog geen 48 uur nadat het De Volkskrant het artikel over hun BNNVARA-collega Matthijs van Nieuwkerk online had gezet, hadden zij er - op de tonen van Matthijs' favoriete nummer La Bohème - alweer een liedje over geschreven. Met succes. De kijkers smulden ervan!
Wat ze deze week weer voor de kijkers in petto hebben, blijft altijd een verrassing. Mogelijk hebben ze het wel over het WK in Qatar, dat afgelopen zondag officieel van start is gegaan,
Even tot Hier is deze week om 22:42 uur te zien op NPO1.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug