TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De meeste mensen blijven bij noodweer binnen, maar voor zogeheten 'stormjagers' is dat juist het moment om eropuit te trekken. Zij volgen de buien met geavanceerde apparatuur. Hun ultieme doel: zo dicht mogelijk bij een tornado komen.
Ewout Genemans behandelt in deze reportageserie wekelijks een ander onderwerp. In de start van het nieuwe seizoen gaat hij op bezoek bij een aantal Nederlanders die extreme weersfenomenen najagen. Zij beoefenen deze hobby in de Verenigde Staten, om precies te zijn Texas.
Ewout probeert te ontdekken wat deze mensen zo trekt om met gevaar voor eigen leven de storm te trotseren. Ook ziet hij met eigen ogen de minder leuke kant van deze tornado's: de gigantische verwoestingen en het leed dat het natuurfenomeen vaak achterlaat.
Ewout: Op Jacht naar Tornado's zie je op woensdag 28 augustus om 20:30 uur op RTL 5.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene