TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het kan iedereen overkomen: armoede. In het nieuwe zesdelige programma Expeditie Armoede, gemaakt in samenwerking met het Armoedefonds, gaat presentatrice Kim-Lian van der Meij in gesprek met mensen die schulden hebben, ziek zijn geworden of hun baan zijn verloren en daardoor moeten rondkomen met weinig geld. Waar liggen hun prioriteiten en hoe houden ze het hoofd boven water?
Ook geeft het programma iedere aflevering een kijkje achter de schermen bij lokale hulporganisaties die er alles aan doen om de gevolgen van armoede te verzachten. Daarnaast benadert neurowetenschapper Erik Scherder, bekend van documentairereeksen als Erik Scherder Onderzoekt armoede op een wetenschappelijke manier. Hij laat zien wat het met het menselijk brein kan doen.
Expeditie Armoede is vanaf zaterdag 2 november wekelijks om 17:00 uur te zien op RTL 4.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek