TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is in de geschiedenis van Expeditie Robinson wel eens voorgekomen dat de expeditie voor een groot deel verregende. In 2006 werd het programma opgenomen in de Golf van Panama. Er deden toen nog onbekende Nederlanders en Vlamingen mee. Bernadet Wieffer uit Borne was een van de deelnemers; ze werd uiteindelijk derde.
In dagblad Tubantia vertelde Wieffer over het slechte weer. “De grootste ontbering vormde de regentijd en hoge vochtigheid op de bestemming. Geen dak boven je hoofd, dus vaak kletsnat. Dat slechte weer was het ergst. En ook dat het ’s avonds al heel vroeg donker werd.”
In deze aflevering is het te hopen dat het de deelnemers beter vergaat. Roosmarijn Wind zal in ieder geval Mark Baanders en Irene van de Laar vergezellen op afvallerseiland en ook is er post. De overgebleven kandidaten moeten het 'meest evenwichtige' expeditielid kiezen.
Expeditie Robinson is sinds begin september 2023 elke zondag om 20:00 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland en NLZiet.
De TV van gisteren: Raven van Dorst geprezen voor opvallend gespek in Nachtdieren USA
16:51RTL trekt officieel stekker uit RTL Tonight, maar: 'Zender geeft kijkers de schuld'
11:02Johnny de Mol blikt vooruit op musical over moeder Willeke Alberti: 'Wie moet mij spelen?'
10:54De TV van gisteren: Only Joling valt buiten kijkcijfer top drie
10:13Gerard Joling (65) overweegt te stoppen met zingen: 'Het is al zielig'