TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“De verveling is killing”, zei Gregory Sedoc, verliezend finalist van de editie van 2018, destijds in een interview met het AD. “Dat zeggen ze ook bij het startgesprek: de verveling kun je twee dagen hebben, daarna wordt het heel, heel zwaar. Je ligt en wacht.” Rusten is volgens de oud-atleet dan het beste. “Je bent moe en wil geen energie verspillen, want je weet niet wat er gaat gebeuren: er kan opeens een boot komen en dan moet je een proef doen.”
De vermoeidheid is op deze dag nog een extra spelbreker, want door het slechte weer hebben de expeditieleden nauwelijks kunnen slapen. Juist nu volgt er een zware strijd tussen de captains.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1
08:00Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'
07:34De TV van gisteren: Kijkers vol ongeloof over reactie van opdrachtgever KPN in Recht door Zeeman
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m 25 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, Bureau Utrecht, Meg 2: The Trench