TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kan een babyfoon worden gehackt? Veel mensen zijn bang van wel, en Factcheckers zoekt in deze aflevering uit of dat ook echt zo is.
Digitale babyfoons bieden ouders een kijkje in kinderkamer met een audio- en videostroom via het internet. Nu is vrijwel alle online apparatuur te hacken, maar dat gaat bij het ene apparaat wat makkelijker dan bij het andere. De vraag is dus vooral of fabrikanten en gebruikers hun beveiliging op orde hebben.
Marijn Frank, Joep van Deudekom en Tim Senders willen ook weten of het zo is dat 'kapotte' elektrische apparaten eigenlijk meestal simpel te repareren zijn. Fabrikanten en reparateurs zouden apparaten als defect aanmerken, terwijl een handige consument een weigerende vaatwasser of krultang zo weer aan de praat heeft.
Factcheckers is iedere donderdag rond 21:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Heel Holland Bakt Elke Dag: André valt oud-deelnemers in de armen
10:34Zo omzeilt Ali B de pers op derde zittingsdag: 'Slim gedaan'
10:00Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?