TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kan een babyfoon worden gehackt? Veel mensen zijn bang van wel, en Factcheckers zoekt in deze aflevering uit of dat ook echt zo is.
Digitale babyfoons bieden ouders een kijkje in kinderkamer met een audio- en videostroom via het internet. Nu is vrijwel alle online apparatuur te hacken, maar dat gaat bij het ene apparaat wat makkelijker dan bij het andere. De vraag is dus vooral of fabrikanten en gebruikers hun beveiliging op orde hebben.
Marijn Frank, Joep van Deudekom en Tim Senders willen ook weten of het zo is dat 'kapotte' elektrische apparaten eigenlijk meestal simpel te repareren zijn. Fabrikanten en reparateurs zouden apparaten als defect aanmerken, terwijl een handige consument een weigerende vaatwasser of krultang zo weer aan de praat heeft.
Factcheckers is iedere donderdag rond 21:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6