TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Kan een babyfoon worden gehackt? Veel mensen zijn bang van wel, en Factcheckers zoekt in deze aflevering uit of dat ook echt zo is.
Digitale babyfoons bieden ouders een kijkje in kinderkamer met een audio- en videostroom via het internet. Nu is vrijwel alle online apparatuur te hacken, maar dat gaat bij het ene apparaat wat makkelijker dan bij het andere. De vraag is dus vooral of fabrikanten en gebruikers hun beveiliging op orde hebben.
Marijn Frank, Joep van Deudekom en Tim Senders willen ook weten of het zo is dat 'kapotte' elektrische apparaten eigenlijk meestal simpel te repareren zijn. Fabrikanten en reparateurs zouden apparaten als defect aanmerken, terwijl een handige consument een weigerende vaatwasser of krultang zo weer aan de praat heeft.
Factcheckers is iedere donderdag rond 21:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman