TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kan een babyfoon worden gehackt? Veel mensen zijn bang van wel, en Factcheckers zoekt in deze aflevering uit of dat ook echt zo is.
Digitale babyfoons bieden ouders een kijkje in kinderkamer met een audio- en videostroom via het internet. Nu is vrijwel alle online apparatuur te hacken, maar dat gaat bij het ene apparaat wat makkelijker dan bij het andere. De vraag is dus vooral of fabrikanten en gebruikers hun beveiliging op orde hebben.
Marijn Frank, Joep van Deudekom en Tim Senders willen ook weten of het zo is dat 'kapotte' elektrische apparaten eigenlijk meestal simpel te repareren zijn. Fabrikanten en reparateurs zouden apparaten als defect aanmerken, terwijl een handige consument een weigerende vaatwasser of krultang zo weer aan de praat heeft.
Factcheckers is iedere donderdag rond 21:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'