TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kan een babyfoon worden gehackt? Veel mensen zijn bang van wel, en Factcheckers zoekt in deze aflevering uit of dat ook echt zo is.
Digitale babyfoons bieden ouders een kijkje in kinderkamer met een audio- en videostroom via het internet. Nu is vrijwel alle online apparatuur te hacken, maar dat gaat bij het ene apparaat wat makkelijker dan bij het andere. De vraag is dus vooral of fabrikanten en gebruikers hun beveiliging op orde hebben.
Marijn Frank, Joep van Deudekom en Tim Senders willen ook weten of het zo is dat 'kapotte' elektrische apparaten eigenlijk meestal simpel te repareren zijn. Fabrikanten en reparateurs zouden apparaten als defect aanmerken, terwijl een handige consument een weigerende vaatwasser of krultang zo weer aan de praat heeft.
Factcheckers is iedere donderdag rond 21:40 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België
10:39Wanneer is de finale van Project Dans op tv te zien?
09:39Deze koppels doen mee aan het nieuwe seizoen van Temptation Island