TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zeven seizoenen Massa Is Kassa staat Peter Gillis aan de vooravond van een sportieve topprestatie. De zakenman strijdt al jaren tegen de kilo's, maar werkt vooral de laatste maanden serieus aan zijn gezondheid. Hij is al een slordige 10 kilo kwijt.
Volgens afslankcoach Dick is wandelen de beste manier om snel nog meer kilo's te verliezen. En omdat een geboren ondernemer als Gillis nu eenmaal altijd bezig is met geld verdienen, bedacht hij een sponsorloop. Hij is van plan 5 kilometer af te leggen en iedere euro die hij daarmee binnenhaalt, gaat naar het goede doel. Vriendin Nicol stuurt Peter met de juiste uitrusting op pad.
Nicol heeft na de sponsorloop nog een appeltje te schillen met Ruud: ze is niet te spreken over zijn werk aan de pipowagens en laat hem dat ook zeker weten.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL