TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zeven seizoenen Massa Is Kassa staat Peter Gillis aan de vooravond van een sportieve topprestatie. De zakenman strijdt al jaren tegen de kilo's, maar werkt vooral de laatste maanden serieus aan zijn gezondheid. Hij is al een slordige 10 kilo kwijt.
Volgens afslankcoach Dick is wandelen de beste manier om snel nog meer kilo's te verliezen. En omdat een geboren ondernemer als Gillis nu eenmaal altijd bezig is met geld verdienen, bedacht hij een sponsorloop. Hij is van plan 5 kilometer af te leggen en iedere euro die hij daarmee binnenhaalt, gaat naar het goede doel. Vriendin Nicol stuurt Peter met de juiste uitrusting op pad.
Nicol heeft na de sponsorloop nog een appeltje te schillen met Ruud: ze is niet te spreken over zijn werk aan de pipowagens en laat hem dat ook zeker weten.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4