Televisie
Boze kijkers na halve finale Het Onbekende: 'Smeerlappen'
Faye Heijnis
  ·  
Het Onbekende onder presentatie van Renze Klamer is geen kijkcijfersucces te noemen voor RTL 4, maar de vaste schare kijkers is wel fanatiek. Zo laten ze flink van zich horen over de onbekende deelnemers Ruud en Rein in de halve finale.
Finalisten Het Onbekende
De finalisten van de eerste editie Het Onbekende zijn bekend. Rein en Ruud staan namens Team Onbekend in de finale tegenover Arno Kantelberg en Freek Bartels van Team Bekend. Daarvoor moest in beide teams eerst nog een lid sneuvelen. De onbekenden mochten zelf kiezen en Ruud en Rein besloten Mabel eruit te stemmen. Het lot van de bekenden lag in handen van oud-kandidaten. Zij mochten namelijk de afvaller kiezen en dat werd Mischa Blok. "Dit is echt onze slechtste dag ooit", jammerde Team Bekend.
Kijkers zagen liever één kandidaat in het bijzonder eruit vliegen.
Ruud uit Het Onbekende
'Hopen dat Ruud eruit gaat vanavond', klonk het al aan het begin van de halve finale. Geen nieuw geluid, want de aanwezige Ruud maakt zichzelf de afgelopen afleveringen al niet geliefd. Zijn acties worden kracht bijgezet door Rein, die kijkers als een 'persoon zonder ruggengraat' omschrijven.
hopen dat ruud eruit gaat vanavond #hetonbekende pic.twitter.com/OstFn4Qa04
— niko ~ 24 (@sickboyfilm) June 23, 2023
Wat is Ruud een naar mannetje ?, ik hoop dat Rein laat zien dat ie ballen heeft. Go Mabel!!! ?? #hetonbekende
— Irma die van Oscar ? (@IrmavanWeelde) June 23, 2023
Toch geen ballen die Rein #hetonbekende
— draadje (@nageldraad) June 23, 2023
Definitie van een persoon zonder ruggengraat: Rein#hetonbekende
— mascha (@immascha) June 23, 2023
REIN HEEFT EEN NIEUWE RUGGENGRAAT NODIG WANT HIJZELF HEEFT ER GEEN #hetonbekende
— niko ~ 24 (@sickboyfilm) June 23, 2023
De sterkste en leukste bekende gaat het spel uit. Heel erg jammer. #hetonbekende
— ruth de vries (@ruthdevries) June 23, 2023
Jammer Mischa ,sympathieke vrouw #hetonbekende
— draadje (@nageldraad) June 23, 2023
Ik ben het hele programma voor #teamonbekend geweest...maar nu Mabel eruit is weet ik t niet meer....#hetonbekende
— mieke (@mieke86x) June 23, 2023
#hetonbekende Ruud en Rein... smeerlappen zijn het...
— Henry58 (@hehoka) June 23, 2023
Finale Het Onbekende
Volgende week vrijdag is de finale van Het Onbekende om 20.00 uur te zien op RTL 4. Of er een tweede seizoen van de avontuurlijke spelshow besteld gaat worden, is nog niet duidelijk.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Holly Knight haalt samen met Leo Blokhuis herinneringen op aan Tina Turner in Top 2000: The Untold Stories
Holly Knight schreef negen nummers voor Tina Turner, waaronder de hit 'The best'. De twee vrouwen raakten ook bevriend. Knight blikt in Top 2000: The Untold Stories samen met Blokhuis terug op haar muzikale samenwerking met de dit voorjaar overleden megaster.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 21:10Welke BN'er gaat er schuil achter het pak van het Nijlpaard in The Masked Singer 2023?
21:00Welke BN'er gaat er schuil achter het pak van De Toffe Peer in The Masked Singer 2023?
20:40Wie gaat er schuil achter het pak van het Stinkdier in The Masked Singer 2023?
19:22Dit is de top 10 van de Top 2000 van 2023
17:20Songfestival artiest is gekozen, maandag meer nieuws