TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de start van het nieuwe seizoen van Find it, Fix it, Sell it beginnen Henry Cole en Simon O’Brien hun zoektocht naar verborgen schatten in Melton Mowbray in Leicestershire.
Ze hebben afgesproken met de eigenaren van een oude windmolen die vol zit met antiek gereedschap. Hoewel de eigenaren geen raad weten met de grote hoeveelheid spullen, zien Cole en O’Brien een goudmijn.
Het oog van O’Brien valt direct op een onderdeel van het mechanisme van de molen, dat zeker tweehonderd jaar oud is. Cole is daarentegen onder de indruk van een klassieke boormachine.
Met vier antieke objecten op zak vertrekt het duo naar het team van restaurateurs. Ontwerper Gemma Longworth krijgt de taak om een oude voertrog te transformeren in een gigantische ijsemmer.
Dit is de presentatrice van Daten in het Dorp: op Texel
14:19De Bondgenoten verslaat GTST opnieuw: nieuwe trend?
13:37MAFS-deelnemer sinds opnames 15 kilo afgevallen: 'Dit is pas het begin'
12:38The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie