TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de start van het nieuwe seizoen van Find it, Fix it, Sell it beginnen Henry Cole en Simon O’Brien hun zoektocht naar verborgen schatten in Melton Mowbray in Leicestershire.
Ze hebben afgesproken met de eigenaren van een oude windmolen die vol zit met antiek gereedschap. Hoewel de eigenaren geen raad weten met de grote hoeveelheid spullen, zien Cole en O’Brien een goudmijn.
Het oog van O’Brien valt direct op een onderdeel van het mechanisme van de molen, dat zeker tweehonderd jaar oud is. Cole is daarentegen onder de indruk van een klassieke boormachine.
Met vier antieke objecten op zak vertrekt het duo naar het team van restaurateurs. Ontwerper Gemma Longworth krijgt de taak om een oude voertrog te transformeren in een gigantische ijsemmer.
Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst
08:23De TV van gisteren: Kijkers schrikken weer van de prijzen in Bed & Breakfast