TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de start van het nieuwe seizoen van Find it, Fix it, Sell it beginnen Henry Cole en Simon O’Brien hun zoektocht naar verborgen schatten in Melton Mowbray in Leicestershire.
Ze hebben afgesproken met de eigenaren van een oude windmolen die vol zit met antiek gereedschap. Hoewel de eigenaren geen raad weten met de grote hoeveelheid spullen, zien Cole en O’Brien een goudmijn.
Het oog van O’Brien valt direct op een onderdeel van het mechanisme van de molen, dat zeker tweehonderd jaar oud is. Cole is daarentegen onder de indruk van een klassieke boormachine.
Met vier antieke objecten op zak vertrekt het duo naar het team van restaurateurs. Ontwerper Gemma Longworth krijgt de taak om een oude voertrog te transformeren in een gigantische ijsemmer.
Advent dag 4 | Bereid je alvast voor op het altijd heerlijk chaotische Sint & De Leeuw
01:10Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?
15:19Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma