TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Overal in Nederland staan monumentale gebouwen en kunstobjecten met een interessante culturele of religieuze geschiedenis. In het tweede seizoen van Firma Erfgoed reist Aldith Hunkar weer kriskras door het land, op zoek naar lokale experts die haar meer kunnen vertellen over deze plekken.
De reis begint in Twente, waar Hunkar in Enschede een synagoge bezoekt die wel de mooiste van het land - en zelfs van West-Europa - wordt genoemd. Het gebouw stamt uit 1928 en is nog altijd in gebruik als gebedshuis. Even naar het oosten, in het grensdorp Glane, staat het Syrisch-orthodoxe klooster Mor Ephrem. Het gebouw werd in 1911 gebouwd als klooster voor Noorse nonnen en vervult tegenwoordig een belangrijke rol binnen het Syrisch-orthodoxe christendom in Europa.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle