TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Floortje Dessing en fotograaf Jasper Doest zijn in deze slotaflevering van Floortje Gaat Mee in Nepal. Het is de eindbestemming van de reis die ze maken om de verhouding tussen mens en dier te onderzoeken.
In Kathmandu wonen ze tijdens het vijfdaagse Tiharfestival de verering bij van honden in een asiel. Daarna reizen ze door naar het Chitwan National Park, een beschermd gebied dat bekend staat om zijn biodiversiteit. Hier spreken ze met Doma die zich inzet voor bescherming van de met uitsterven bedreigde neushoorns. Hoewel haar moeder overleed nadat ze door een neushoorn was aangevallen, is Doma zeer toegewijd aan haar werk.
De bergen van Nepal zijn de allerlaatste etappe van de reis en hier blikken Dessing en Doest terug op hun belevenissen.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
