TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Freek Vonk is al op de bijzonderste plekken op aarde geweest. In zijn nieuwe tv-show Freeks Saturday Night Safari vertelt de bioloog alles over de dieren en planten die hier leven. Ook ontvangt hij wekelijks twee BN’er-teams die hun natuurkennis testen.
Vaste teamcaptains zijn comedian, presentatrice en schrijfster Lisa Loeb en acteur André Dongelmans. Dit keer krijgen zij gezelschap van GroenLinksvoorman Jesse Klaver en radio-dj Sander Lantinga. Kijkers kunnen thuis meespelen via de Zapp-app.
Vonk: “Ik kan niet wachten om Nederland elke zaterdagavond vanuit de studio mee te nemen naar de spectaculairste plekken op aarde, en mijn grootste passie met iedereen te delen: dieren!”. Deze eerste aflevering gaat over de prairie in Noord-Amerika.
Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten
08:06De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen