TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Freek Vonk is al op de bijzonderste plekken op aarde geweest. In zijn nieuwe tv-show Freeks Saturday Night Safari vertelt de bioloog alles over de dieren en planten die hier leven. Ook ontvangt hij wekelijks twee BN’er-teams die hun natuurkennis testen.
Vaste teamcaptains zijn comedian, presentatrice en schrijfster Lisa Loeb en acteur André Dongelmans. Dit keer krijgen zij gezelschap van GroenLinksvoorman Jesse Klaver en radio-dj Sander Lantinga. Kijkers kunnen thuis meespelen via de Zapp-app.
Vonk: “Ik kan niet wachten om Nederland elke zaterdagavond vanuit de studio mee te nemen naar de spectaculairste plekken op aarde, en mijn grootste passie met iedereen te delen: dieren!”. Deze eerste aflevering gaat over de prairie in Noord-Amerika.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland