TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wetenschappers kregen enkele weken geleden zorgwekkend nieuws door van satellieten die het ijs rond Antarctica in de gaten houden. Volgens de waarnemingen ligt er minder ijs dan ooit. Of het smeltende ijs ook aan bod komt in Freeks Saturday Night Safari, is nog afwachten. Zeker is dat Freek Vonk de kijkers dit keer meeneemt naar het zuidelijkste punt van de aarde.
Op ‘s werelds koudste continent - dat een oppervlakte van 14 miljoen vierkante kilometer heeft - is het in de winter tussen de 40 en 60 graden onder nul. Er waait een ijskoude wind en de zon komt niet op. Vonk vertelt over de dieren die hier op het land en in het ijzige poolwater leven. Teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans krijgen gezelschap van Bart Vriends en Nathan Rutjes.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau