TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wetenschappers kregen enkele weken geleden zorgwekkend nieuws door van satellieten die het ijs rond Antarctica in de gaten houden. Volgens de waarnemingen ligt er minder ijs dan ooit. Of het smeltende ijs ook aan bod komt in Freeks Saturday Night Safari, is nog afwachten. Zeker is dat Freek Vonk de kijkers dit keer meeneemt naar het zuidelijkste punt van de aarde.
Op ‘s werelds koudste continent - dat een oppervlakte van 14 miljoen vierkante kilometer heeft - is het in de winter tussen de 40 en 60 graden onder nul. Er waait een ijskoude wind en de zon komt niet op. Vonk vertelt over de dieren die hier op het land en in het ijzige poolwater leven. Teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans krijgen gezelschap van Bart Vriends en Nathan Rutjes.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight
19:00Deze twaalf BN’ers doen mee aan het nieuwe programma Watch Your Back
14:41Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints