TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wetenschappers kregen enkele weken geleden zorgwekkend nieuws door van satellieten die het ijs rond Antarctica in de gaten houden. Volgens de waarnemingen ligt er minder ijs dan ooit. Of het smeltende ijs ook aan bod komt in Freeks Saturday Night Safari, is nog afwachten. Zeker is dat Freek Vonk de kijkers dit keer meeneemt naar het zuidelijkste punt van de aarde.
Op ‘s werelds koudste continent - dat een oppervlakte van 14 miljoen vierkante kilometer heeft - is het in de winter tussen de 40 en 60 graden onder nul. Er waait een ijskoude wind en de zon komt niet op. Vonk vertelt over de dieren die hier op het land en in het ijzige poolwater leven. Teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans krijgen gezelschap van Bart Vriends en Nathan Rutjes.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!