TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zo’n 1000 kilometer van Ecuador liggen de Galapagoseilanden. Deze eilandengroep in de Stille Oceaan telt achttien grote en meer dan honderd kleine eilanden, omringd door een zeereservaat.
In Freeks Saturday Night Safari vertelt Freek Vonk dat die afgelegen ligging voor een opmerkelijke evolutie van de dieren zorgde. Niet voor niets ontwikkelde Charles Darwin zijn evolutietheorie na een bezoek aan de eilandengroep. Op de Galapagos zijn vele vinken te vinden - waaronder de darwinvink -, maar ook reuzenschildpadden, zeeleguanen en rijstratten. Er komt slechts één roofvogelsoort voor: de galapagosbuizerd.
Muzikant Typhoon en schrijver Ronald Snijders sluiten aan bij teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans om hun kennis van dit natuurgebied te testen.
'Renze Klamer en RTL gaan uit elkaar'
14:26Eva Jinek strikt twee oud-PVV'ers voor haar talkshow: 'Het echte verhaal'
13:29'Misschien gaat Sophie Hilbrand dit programma wel presenteren'
12:58Hierom is Carrie op Vrijdag deze week nog niet te zien
12:11Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'