TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zo’n 1000 kilometer van Ecuador liggen de Galapagoseilanden. Deze eilandengroep in de Stille Oceaan telt achttien grote en meer dan honderd kleine eilanden, omringd door een zeereservaat.
In Freeks Saturday Night Safari vertelt Freek Vonk dat die afgelegen ligging voor een opmerkelijke evolutie van de dieren zorgde. Niet voor niets ontwikkelde Charles Darwin zijn evolutietheorie na een bezoek aan de eilandengroep. Op de Galapagos zijn vele vinken te vinden - waaronder de darwinvink -, maar ook reuzenschildpadden, zeeleguanen en rijstratten. Er komt slechts één roofvogelsoort voor: de galapagosbuizerd.
Muzikant Typhoon en schrijver Ronald Snijders sluiten aan bij teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans om hun kennis van dit natuurgebied te testen.
Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door