TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op zo’n 1000 kilometer van Ecuador liggen de Galapagoseilanden. Deze eilandengroep in de Stille Oceaan telt achttien grote en meer dan honderd kleine eilanden, omringd door een zeereservaat.
In Freeks Saturday Night Safari vertelt Freek Vonk dat die afgelegen ligging voor een opmerkelijke evolutie van de dieren zorgde. Niet voor niets ontwikkelde Charles Darwin zijn evolutietheorie na een bezoek aan de eilandengroep. Op de Galapagos zijn vele vinken te vinden - waaronder de darwinvink -, maar ook reuzenschildpadden, zeeleguanen en rijstratten. Er komt slechts één roofvogelsoort voor: de galapagosbuizerd.
Muzikant Typhoon en schrijver Ronald Snijders sluiten aan bij teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans om hun kennis van dit natuurgebied te testen.
Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival
08:41De TV van gisteren: Eva Jinek profiteert met talkshow van witte rook uit Sixtijnse Kapel
06:47Vanavond op TV: Van Kooten en De Bie: Toen werd nu, De Verraders, The Dukes of Hazzard
20:53Dennis van der Geest confronteert aannemer in Bureau Onrecht: 'Ben jij een oplichter?' (video)
20:09Verrassende wending in huwelijk Stefan en Dennis (MAFS): 'Hij heeft een toneelstuk gespeeld'