TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zo’n 1000 kilometer van Ecuador liggen de Galapagoseilanden. Deze eilandengroep in de Stille Oceaan telt achttien grote en meer dan honderd kleine eilanden, omringd door een zeereservaat.
In Freeks Saturday Night Safari vertelt Freek Vonk dat die afgelegen ligging voor een opmerkelijke evolutie van de dieren zorgde. Niet voor niets ontwikkelde Charles Darwin zijn evolutietheorie na een bezoek aan de eilandengroep. Op de Galapagos zijn vele vinken te vinden - waaronder de darwinvink -, maar ook reuzenschildpadden, zeeleguanen en rijstratten. Er komt slechts één roofvogelsoort voor: de galapagosbuizerd.
Muzikant Typhoon en schrijver Ronald Snijders sluiten aan bij teamcaptains Lisa Loeb en André Dongelmans om hun kennis van dit natuurgebied te testen.
Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint
10:15Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik vond het NIET gezellig Monique'
09:24Vanaf deze datum is het derde seizoen van Grote Gezinnen, Grote Vakanties te zien