TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
TV-iconen Philip Freriks en Maarten van Rossem worden binnenkort herenigd op tv, in het programma Maarten & Philip op het Spoor. Hoe verliepen de opnames en gaan ze hiermee het succes van De Slimste Mens overtreffen?
De twee heren hebben het in ieder geval erg gezellig gehad. Maarten in gesprek met Shownieuws: 'We hebben op sommige momenten enorm gelachen over van alles en nog wat.'
Waar spreken de twee zoal over, tijdens de treinreis die ze in in het programma maken? 'We hebben het dan over Europa, wat dat inhoudt. We spreken ons heel openlijk uit vóór de Europese Unie', aldus Freriks.
Gaat het programma net zo'n hit worden als De Slimste Mens vragen ze zich af aan de desk van Shownieuws: 'Gaan ze dat overtreffen hiermee? Ik denk wel... het is natuurlijk een niche programma dat zaterdagavond op NPO2 wordt geprogrammeerd', aldus entertainmentdeskundige Jordi Versteegden.
Die vreest duidelijk nu al voor de kijkcijfers.
Bekijk het fragment hieronder:
Maarten & Philip op het Spoor is vanaf zaterdag 5 september iedere week om 21:20 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2
Partnerbijdrage
Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'
09:07Miljoenenjacht-thuiswinnaars in de gloria: 'We gaan naar Graceland'
08:40Eetclub-actrice Loes Haverkort deelt heftig nieuws: 'Hersentumor'
07:53De TV van gisteren: Joey owns Miljoenenjacht en Beestenboel zakt verder weg