TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geschiedenis van Indonesië is in het verleden vooral belicht vanuit een westers perspectief. In geschiedenisboeken, romans en films ontstond hierdoor een eenzijdig beeld. In Geboeid - Terug naar Indonesië onderzoeken drie Nederlanders met Indische wortels daarom hun familiegeschiedenis in Indonesië zelf.
Deze aflevering volgt de 24-jarige August, die al een poos bezig is met zijn Indische identiteit. Hij is actief in de jongerenwerkgroep van de Nationale Herdenking 15 augustus 1945 en heeft zijn familiegeschiedenis uitgeplozen, maar blijft op zoek naar antwoorden. Hij wil vooral weten welke rol de KNIL-militairen in zijn familie speelden in de gebeurtenissen op Zuid-Kalimantan. August neemt een kijkje bij het oorlogsmonument aan de kust in Petagan.
Geboeid - Terug naar Indonesië is iedere donderdag om 21:53 uur te zien op NPO3.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha