TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geschiedenis van Indonesië is in het verleden vooral belicht vanuit een westers perspectief. In geschiedenisboeken, romans en films ontstond hierdoor een eenzijdig beeld. In Geboeid - Terug naar Indonesië onderzoeken drie Nederlanders met Indische wortels daarom hun familiegeschiedenis in Indonesië zelf.
Deze aflevering volgt de 24-jarige August, die al een poos bezig is met zijn Indische identiteit. Hij is actief in de jongerenwerkgroep van de Nationale Herdenking 15 augustus 1945 en heeft zijn familiegeschiedenis uitgeplozen, maar blijft op zoek naar antwoorden. Hij wil vooral weten welke rol de KNIL-militairen in zijn familie speelden in de gebeurtenissen op Zuid-Kalimantan. August neemt een kijkje bij het oorlogsmonument aan de kust in Petagan.
Geboeid - Terug naar Indonesië is iedere donderdag om 21:53 uur te zien op NPO3.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel