TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geschiedenis van Indonesië is in het verleden vooral belicht vanuit een westers perspectief. In geschiedenisboeken, romans en films ontstond hierdoor een eenzijdig beeld. In Geboeid - Terug naar Indonesië onderzoeken drie Nederlanders met Indische wortels daarom hun familiegeschiedenis in Indonesië zelf.
Deze aflevering volgt de 24-jarige August, die al een poos bezig is met zijn Indische identiteit. Hij is actief in de jongerenwerkgroep van de Nationale Herdenking 15 augustus 1945 en heeft zijn familiegeschiedenis uitgeplozen, maar blijft op zoek naar antwoorden. Hij wil vooral weten welke rol de KNIL-militairen in zijn familie speelden in de gebeurtenissen op Zuid-Kalimantan. August neemt een kijkje bij het oorlogsmonument aan de kust in Petagan.
Geboeid - Terug naar Indonesië is iedere donderdag om 21:53 uur te zien op NPO3.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'