TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anne-Mar Zwart presenteert Geef Me de Vrijheid. “Het is een groots opgezet live-programma in samenwerking met War Child. Het thema is: wat te doen als in één klap je hele wereld verandert door oorlogsgeweld? We willen de kijkers bewust maken dat vrede niet vanzelfsprekend is”, legt de presentatrice uit. “Niets doen is geen optie. En iedereen kan een verschil maken.
Tijdens de avond willen we zo veel mogelijk donateurs werven. Zodat War Child de kinderen die opgroeien in oorlog - denk aan conflictgebieden zoals Gaza, Oekraïne en Zuid-Soedan - kan helpen. Het wordt een impactvolle uitzending.”
De muzikale omlijsting is in handen van onder anderen Chef’Special, Ernst Jansz en zijn dochter Luna, Glen Faria, Naaz, Dwight Dissels en April Darby.
Geef Me de Vrijheid is op donderdag 24 april 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten