TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Marlon wil graag weten wat er in het hoofd van haar moeder omgaat, de 52-jarige Miranda, die drie jaar geleden de diagnose Alzheimer kreeg. Marlon interviewt haar moeder in een podcast, die is te horen in Geef om je hersenen.
In deze jaarlijkse live thema-uitzending van Omroep MAX ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen bekende en onbekende Nederlanders. Zo vertelt Hersenstichting-ambassadeur Viggo Waas over het herseninfarct dat hem vorig jaar trof en welke invloed dat op zijn leven heeft.
En wat zijn de signalen van een beroerte? Karin Klijn, neuroloog bij het Radboud UMC, legt uit waar mensen op moeten letten. Toponderzoekers vertellen over de behandeling van hersenaandoeningen. Er zijn ook optredens, van onder anderen Ricky Koole en Berget Lewis.
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story