TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marlon wil graag weten wat er in het hoofd van haar moeder omgaat, de 52-jarige Miranda, die drie jaar geleden de diagnose Alzheimer kreeg. Marlon interviewt haar moeder in een podcast, die is te horen in Geef om je hersenen.
In deze jaarlijkse live thema-uitzending van Omroep MAX ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen bekende en onbekende Nederlanders. Zo vertelt Hersenstichting-ambassadeur Viggo Waas over het herseninfarct dat hem vorig jaar trof en welke invloed dat op zijn leven heeft.
En wat zijn de signalen van een beroerte? Karin Klijn, neuroloog bij het Radboud UMC, legt uit waar mensen op moeten letten. Toponderzoekers vertellen over de behandeling van hersenaandoeningen. Er zijn ook optredens, van onder anderen Ricky Koole en Berget Lewis.
De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp
15:22Agent Maikel uit Bureau Utrecht overladen met kaarten en cadeaus