TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marlon wil graag weten wat er in het hoofd van haar moeder omgaat, de 52-jarige Miranda, die drie jaar geleden de diagnose Alzheimer kreeg. Marlon interviewt haar moeder in een podcast, die is te horen in Geef om je hersenen.
In deze jaarlijkse live thema-uitzending van Omroep MAX ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen bekende en onbekende Nederlanders. Zo vertelt Hersenstichting-ambassadeur Viggo Waas over het herseninfarct dat hem vorig jaar trof en welke invloed dat op zijn leven heeft.
En wat zijn de signalen van een beroerte? Karin Klijn, neuroloog bij het Radboud UMC, legt uit waar mensen op moeten letten. Toponderzoekers vertellen over de behandeling van hersenaandoeningen. Er zijn ook optredens, van onder anderen Ricky Koole en Berget Lewis.
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'