TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens hun roadtrip door Amerika zijn zanger Guus Meeuwis en acteur Frank Lammers op zoek naar de muzikale roots van Bruce Springsteen.
Nadat ze in de eerste aflevering van Glory days de geboorteplaats van The Boss bezochten, arriveren ze deze week in Asbury Park. Deze badplaats in New Jersey werd in de jaren 60 een broedplaats voor muzikaal talent, waar rock-'n-roll, soul en r&b samenkwamen. Springsteen nam er in 1972 zijn debuutalbum op, dat hij Greetings from Asbury Park, N.J. noemde. Het album viel in de smaak bij de muziekpers, maar werd niet direct een commercieel succes.
Meeuwis en Lammers slenteren over de boulevard van Asbury Park, ontmoeten oude vakgenoten en laten hun toekomst voorspellen door de beroemde lokale waarzegger Madam Marie.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond
12:39Halftimeshow WK Voetbalfinale zondag in zijn geheel te zien bij de NOS