TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens hun roadtrip door Amerika zijn zanger Guus Meeuwis en acteur Frank Lammers op zoek naar de muzikale roots van Bruce Springsteen.
Nadat ze in de eerste aflevering van Glory days de geboorteplaats van The Boss bezochten, arriveren ze deze week in Asbury Park. Deze badplaats in New Jersey werd in de jaren 60 een broedplaats voor muzikaal talent, waar rock-'n-roll, soul en r&b samenkwamen. Springsteen nam er in 1972 zijn debuutalbum op, dat hij Greetings from Asbury Park, N.J. noemde. Het album viel in de smaak bij de muziekpers, maar werd niet direct een commercieel succes.
Meeuwis en Lammers slenteren over de boulevard van Asbury Park, ontmoeten oude vakgenoten en laten hun toekomst voorspellen door de beroemde lokale waarzegger Madam Marie.
De TV van gisteren: Muzikale NPO-avond weet weinig kijkers te interesseren
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Alert: Missing persons unit, Old School
11:50Zien: dit zijn de eerste beelden van Beste Zangers 2026 (video)
11:40Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)