TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Denk je aan wijn, dan denk je aan Frankrijk. Maar de Italiaanse en Spaanse druivensapjes doen zeker niet onder voor de Franse, liet wijnkenner Ilja Gort al zien in drie eerdere seizoenen van Gort over de Grens. In de vierde reeks neemt hij de kijker opnieuw mee op een roadtrip door Spanje, waar hij de wijnstreken Asturië, Huelva, Catalonië, Tierra de Campos, Cordoba en Alicante bezoekt.
Alicante staat centraal in de eerste aflevering. Gort meert aan op een voormalig pirateneiland, drinkt de duurste wijn van het land en maakt kennis met de 'lekkerste vieze wijn' die hij ooit gedronken heeft. De grote vraag is natuurlijk: verliest de bebaarde wijnboer zijn hart aan het land van de Rioja of blijft hij toch zijn eerste liefde, Frankrijk, trouw?
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit