TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Nu alle voorbereidingen zijn getroffen kan het kampeerseizoen officieel worden geopend in realityprogramma Groeten vanaf de Camping. Na weken klussen, opent campingeigenaar Wim eindelijk zijn zogenoemde mannencamping. Hij verwelkomt zijn gasten met een exclusief zangoptreden.
Ook op de familiecamping van Marcel en Minke gaat het feest tot in de late uurtjes door. Tot ergernis van sommige gasten heeft de gezelligheid geen volumeknop. De camping is dit seizoen helemaal volgeboekt en de drukte kan voor zowel de gasten als de eigenaren overweldigend zijn.
De rijen bij de snackbar zijn lang, het zwembad ziet zwart van de mensen en het personeel rent van hot naar her. Gelukkig draagt de hele familie een steentje bij om de gasten een onvergetelijke vakantie te bezorgen.
Deze tweede aflevering van Groeten vanaf de Camping zie je op vrijdag 13 september vanaf 20:35 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Ewout: Gevaarlijke Gevangenissen
01:10Komende week in GTST: Frappante fotomomenten en de achterlijke achtervolging
18:53Ilse DeLange verzorgt In Memoriam-optreden bij Gouden Televizier-Ring Gala
18:00Vanaf deze datum is realityserie Andy & Melisa op Videoland te zien
17:30Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Paradise Hotel