TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Nu alle voorbereidingen zijn getroffen kan het kampeerseizoen officieel worden geopend in realityprogramma Groeten vanaf de Camping. Na weken klussen, opent campingeigenaar Wim eindelijk zijn zogenoemde mannencamping. Hij verwelkomt zijn gasten met een exclusief zangoptreden.
Ook op de familiecamping van Marcel en Minke gaat het feest tot in de late uurtjes door. Tot ergernis van sommige gasten heeft de gezelligheid geen volumeknop. De camping is dit seizoen helemaal volgeboekt en de drukte kan voor zowel de gasten als de eigenaren overweldigend zijn.
De rijen bij de snackbar zijn lang, het zwembad ziet zwart van de mensen en het personeel rent van hot naar her. Gelukkig draagt de hele familie een steentje bij om de gasten een onvergetelijke vakantie te bezorgen.
Deze tweede aflevering van Groeten vanaf de Camping zie je op vrijdag 13 september vanaf 20:35 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'
09:23Dit vindt acteur Jurriaan van Seters vreselijk van zijn GTST-personage Zoran
09:07Cesar Zuiderwijk lapt VI-regels aan zijn laars en staat op tijdens uitzending
09:01VI komt met keiharde analyse vertrek Renze bij RTL tonight
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol? 25 jaar, Oh, wat een jaar!, The Simpsons Movie