TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu alle voorbereidingen zijn getroffen kan het kampeerseizoen officieel worden geopend in realityprogramma Groeten vanaf de Camping. Na weken klussen, opent campingeigenaar Wim eindelijk zijn zogenoemde mannencamping. Hij verwelkomt zijn gasten met een exclusief zangoptreden.
Ook op de familiecamping van Marcel en Minke gaat het feest tot in de late uurtjes door. Tot ergernis van sommige gasten heeft de gezelligheid geen volumeknop. De camping is dit seizoen helemaal volgeboekt en de drukte kan voor zowel de gasten als de eigenaren overweldigend zijn.
De rijen bij de snackbar zijn lang, het zwembad ziet zwart van de mensen en het personeel rent van hot naar her. Gelukkig draagt de hele familie een steentje bij om de gasten een onvergetelijke vakantie te bezorgen.
Deze tweede aflevering van Groeten vanaf de Camping zie je op vrijdag 13 september vanaf 20:35 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene