TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Campingeigenaren Peter en Wim zijn in Groeten vanaf de Camping aan het klussen geslagen. Het dak van de feestzaal moet nodig gerepareerd worden.
Naast de caravans, pipowagens en prinsessenkamer is de feestzaal onmisbaar op de camping. De gasten komen niet alleen voor hun rust naar de mannencamping, maar ook om te dansen, zingen, feesten en natuurlijk paaldansen. Peter en Wim organiseren zelfs ieder jaar een eigen songfestival en een kampioenschap skippyballen.
Voor zelfbenoemd paradijsvogel Wim kan het niet gek genoeg. “Ik ben gewoon een beetje raar, altijd geweest. Het bevalt eigenlijk wel. Het voordeel is dat je de gekste dingen mag doen; je bent tóch raar, dus het maakt niet uit”, vertelt hij. Zijn motto luidt dan ook: "Je mag zijn zoals je bent."
Deze aflevering van Groeten Vanaf de Camping is op vrijdag 4 oktober 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten