TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een groot gezin is de rust vaak ver te zoeken en op vakantie gaan is helemaal een uitdaging. Maar eenmaal vertrokken kan het grote genieten beginnen, of toch niet? In Grote Gezinnen, Grote Vakanties is de familie Verhoef met twee campers onderweg naar Spanje.
Inmiddels zijn ze gearriveerd op de eerste camping. De kinderen vermaken zich in het zwembad, maar moeder Sabrina kan nog niet ontspannen. Zij probeert een maaltijd te bereiden. Dit blijkt een hele uitdaging, ondanks dat ze niet één, maar twee keukentjes tot haar beschikking heeft.
Kijkers zijn onder de indruk van de rompslomp die het kamperen met een groot gezin met zich meebrengt. “Wat een chaos”, zo zei een kijker op X. Een ander reageerde: “Ik ben na 5 minuten kijken al kapot...”
Grote Gezinnen, Grote Vakanties is elke maandagavond om 20:30 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)