TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland wordt 7 tot 8 procent van alle baby's te vroeg geboren. De zorg voor deze premature baby’s heet neonatologie. Voor ouders is het een beangstigende en onzekere tijd, omdat ze de zorg voor hun kind in deze eerste fase aan anderen moeten overlaten.
EO-presentatrice Anne-Mar Zwart kijkt mee op de speciale afdeling van het Erasmus MC Sofia in Rotterdam en volgt daar verschillende ouders wier pasgeboren kind acute zorg nodig heeft. Zoals Ace die al na zes maanden ter wereld kwam en inmiddels vijf weken op de intensive care van neonatologie verblijft. Hij werd vlak na zijn geboorte erg ziek en heeft een stoma nodig. De jonge ouders Ashley en Thomas krijgen in deze aflevering van Handen aan de Couveuse te horen dat deze operatie niet zonder risico’s is, omdat Ace maar negenhonderd gram weegt.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten