TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De muziek van André Hazes is tijdloos, maar hoe zouden klassiekers als ‘Kleine jongen’, ‘Een beetje verliefd’ en ‘Zij gelooft in mij’ klinken in een eigentijdse uitvoering? Die vraag vormt de kern van Hazes is de Basis, het nieuwe muziekprogramma dat Hazes’ weduwe Rachel bedacht.
Ze benaderde persoonlijk twintig Nederlandse artiesten met de vraag werk van de in 2004 overleden volkszanger in een nieuw jasje te steken. Iedereen kreeg op voorhand carte blanche om zich de songs helemaal eigen te maken.
Voorafgaand aan de optredens spreekt Jeroen van der Boom met de artiesten over hun liedkeuze en over hun band met André Hazes. In de eerste aflevering maken Anita Meijer, Karsu, 3JS, Trijntje Oosterhuis, Kenny B & Beef en Holly Mae Brood hun opwachting.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit