TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de modetalentenjacht Heb Ik Wat Van Je Aan? strijden wekelijks drie talentvolle modeontwerpers - onder het toeziend oog van Olcay Gulsen en Mart Visser - om de gunst van een bekende Nederlandse vrouw. De BN'er in kwestie geeft precies aan wat ze wel voor niet wil. De ontwerpers nemen haar maten op en dan moeten ze meteen aan de slag, want over vier dagen moet de outfit al klaar zijn. En dat blijkt makkelijker dan het lijkt.
Inmiddels zijn er al heel wat bekende vrouwen de revue gepasseerd in dit eerste seizoen, zoals Maxime Meiland, Bridget Maasland, Heleen van Royen en zelfs topsporter Irene Schouten. Deze week is het de beurt aan presentatrice Giovanca Ostiana. Zij is benieuwd of de ontwerpers haar kunnen helpen aan de perfecte outfit voor een shoot voor JAN Magazine.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker