TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deelnemers aan eerdere edities van Heel Holland Bakt kunnen beamen dat een bavaroistaart niet makkelijk te maken is. In de aflevering van vandaag krijgen de acht kandidaten die nog in de race zijn er een extra moeilijkheid bij: hun taart moet zo doorzichtig mogelijk zijn. Dat betekent dat ze met gelatine aan de slag gaan en dat levert eigenlijk altijd gedoe op.
Ook de technische opdracht is een pittige. Ze moeten sneeuweieren maken, een traditioneel Frans nagerecht waarbij opgeklopt eiwitschuim wordt gegaard in een mengsel van water en melk. Als dat lukt, ontstaat er een meringue-achtige bol.
Krijgen alle bakkers dat voor elkaar? Juryleden Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven zijn ook deze week streng. Het spektakelstuk wordt extra feestelijk: een lampionnencreatie in Sint-Maartenthema.
Heel Holland Bakt is iedere zondag om 20:25 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'