TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt een plakkerige boel in Heel Holland Bakt: de bakkers bereiden schuim op verschillende manieren. Voor hun macaronspektakel voegen ze suikerwater van 121 graden toe aan de eiwitten, zoals de Italiaanse wijze voorschrijft. Voor hun bokkenpootjes passen ze weer de Franse manier toe: eiwitten opkloppen met suiker, daarna gaat het schuim de oven in.
Kandidaat Sandra (51) sprong vast een gat in lucht toen ze van tevoren hoorde wat de signatuuropdracht zou worden. Tijdens haar auditie voor dit seizoen liet ze de jury haar citroen-meringuetaart proeven en nu mag ze er opnieuw een bakken. Zolang er geen druppeltje eigeel in de eiwitten terechtkomt, is er geen reden tot paniek. Gebeurt dit wel, dan wordt het schuim niet stijf genoeg en kan het meteen de afvalbak in.
Heel Holland Bakt is iedere zondag vanaf 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in