TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat doet een huzarensalade in een bakprogramma? Sommige kijkers vragen zich het vast af als ze horen wat de technische opdracht van deze Heel Holland Bakt-aflevering is.
De zes kandidaten maken de salade, aangezien het van oudsher een banketbakkersproduct is. Cateraars zoals we die nu kennen, waren er niet begin vorige eeuw. In plaats daarvan verkochten bakkers hartige happen - waaronder de huzarensalade - in hun zaak en serveerden ze het eten op feesten en partijen. Al lijkt het misschien niet zo, de koude schotel met aardappels, vlees en groente is een verfijnd gerecht. De verhoudingen tussen de ingrediënten moeten kloppen en het mag geen prakje zijn.
Deze aflevering kent meer klassiekers: de bakkers maken een vlaai en een kroonluchter van Hollandse koekjes.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur