TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit nieuwe seizoen Heel Holland Bakt Kids staan de nieuwe baktalentjes met hun volwassen sidekick - een van hun ouders - te trappelen om in deze eerste aflevering hun kunsten te vertonen. Ze kunnen meteen al hun creativiteit in de strijd gooien: het thema is ‘beestachtige meesterwerken’. Edson da Graça is de nieuwe presentator.
Tussen het bakken door wordt duidelijk wie van twee de baas is in de keuken; het kind of de volwassene. Culinair expert Janny van der Heijden en meesterpatissier Robèrt van Beckhoven vormen als vanouds de jury.
De presentatie van dit programma paste niet meer in de drukke agenda van vaste Heel Holland Bakt-presentator André van Duin. Hij heeft een prima opvolger gevonden in Edson da Graça, die in het voorjaar al bij zijn voorganger op baksollicitatie is geweest.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse