TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In dit nieuwe seizoen Heel Holland Bakt Kids staan de nieuwe baktalentjes met hun volwassen sidekick - een van hun ouders - te trappelen om in deze eerste aflevering hun kunsten te vertonen. Ze kunnen meteen al hun creativiteit in de strijd gooien: het thema is ‘beestachtige meesterwerken’. Edson da Graça is de nieuwe presentator.
Tussen het bakken door wordt duidelijk wie van twee de baas is in de keuken; het kind of de volwassene. Culinair expert Janny van der Heijden en meesterpatissier Robèrt van Beckhoven vormen als vanouds de jury.
De presentatie van dit programma paste niet meer in de drukke agenda van vaste Heel Holland Bakt-presentator André van Duin. Hij heeft een prima opvolger gevonden in Edson da Graça, die in het voorjaar al bij zijn voorganger op baksollicitatie is geweest.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'