TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de juniorbakwedstrijd Heel Vlaanderen Bakt Kids gaan - net als in de Nederlandse editie - acht jongeren de strijd met elkaar aan. Gedurende zes weken moeten zij zich zien te bewijzen als de beste jonge meesterbakker van Vlaanderen. Aan juryleden Regula Ysewijn en Dominique Persoone de taak om alle baksels te proeven en te beoordelen. Jeroom Snelders is aanwezig om de presentatie te verzorgen.
In de eerste aflevering, die vanavond om 19:20 uur te zien is op NPO Zapp (NPO3), begint de strijd direct. De jongeren moeten met hun knikkende knieën en tomeloos enthousiasme zich wagen aan de eerste opdrachten. Zo moeten ze aan de slag met vier emoji-koekjes en een verrassingscake die een persoonlijk kantje onthult. De vraag is dan ook: Wie blijft overeind en wie moet als eerste de tent verlaten?
Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'