TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als er één presentator is met empathisch vermogen, dan is het Joris Linssen. Hello Goodbye, het programma over afscheid en hereniging op Schiphol, is hem dan ook op het lijf geschreven.
De man van het luisterend oor en de knuffel als die nodig is, heeft daarin veel geleerd van zijn oma. Dat vertelde hij aan magazine Springlevend024. Als tiener logeerde Joris vaak bij haar in Nijmegen, waar hij uitgedost als punker actie ging voeren. “Mijn oma was een huisvrouw in een bloemetjesjurk. Ik deed allemaal dingen die zij gek vond, maar daar had ze geen oordeel over. Dat oordeelloze heb ik van haar. Zij was een en al hartelijkheid en liefde.”
Vanavond hoort Joris onder meer het verhaal van een vader en diens zeventienjarige zoon die elkaar na zes jaar weer zien.
Hello Goodbye is elke vrijdagavond te zien om 21:05 uur op NPO2. Deze aflevering zie je op vrijdag 18 april 2025.
Partnerbijdrage
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie